top of page

Hakkımızda

IMG_5554.jpg

Tekstil sektöründe faaliyet göstermek üzere 2005 yılında kurduğumuz firmamız 10,500 m2 kapalı alanda   ileri teknoloji ürünü  üretim ekipmanları  ile faaliyetlerini kesintisiz olarak sürdürmektedir.

Ev tekstili grubunda perdelik, fonluk, brode, ve döşemelik kumaş üretimi yapan firmamız gelişmiş Ar-ge yapısıyla üretim sürecinin başından sonuna kadar tüm işlemleri büyük özenle gerçekleştirmekte ve pazara sunmaktadır.

Modern tekniklerle yılda 2.600.000 metre üretim yapan ürün ve hizmet kalitesini sürekli yükselten firmamız büyümeyi, kaliteyi, başarıyı yenilenebilir hedefler olarak görmüş izlediği pazarlama stratejileri ile sektörde kendisine önemli bir yer edinmiştir.

Fabliss, Fabliss Tekstil ve senfony markaları ile pazara giren İhtiyaçları karşılamanın ötesinde zevkleri ön plana alan yaklaşımı ile üretimini sektörün sürekli gelişen trendlerine uygun biçimde şekillendiren firmamız kaliteyi başarılı olmanın vazgeçilmez unsuru olarak görmüştür

_DSC1422.jpg

Proaktif çalışma yöntemi ve Tüketici odaklı üretim anlayışından yola çıkarak hitap ettiği sektörün ihtiyaç ve beklentilerini en iyi şekilde analiz eden firmamız uluslararası standartlara uygun insan sağlığına ve çevreye duyarlı ürün yapısını üstün kalite anlayışı ile birleştirerek marka kuruluş olma yolunda emin adımlarla ilerlemektedir.

Üretiminin  önemli bir kısmını ihracata yönlendiren firmamız başta Rusya, Ukrayna, İngiltere, Almanya, İtalya, ABD, Bulgaristan, Ekvator, BAE, İran, Tunus ve Cezayir  olmak üzere 50 dan fazla ülkeye ihracat yapmaktadır.

Köksal Brode tekstil rekabetin hız kesmeden devam ettiği ulusal ve küresel pazarda ürün çeşitliliği, ürün kalitesi, zamanında teslim özelliğinden dolayı güvenilir ve her zaman tercih edilen bir kuruluş olarak öne çıkmıştır.

bottom of page